Асоціація українських германістів
Teл./факс: (032) 239 46 80
79000. Львів, вул. Університетська, 1, ауд. 417.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сторінка Асоціації українських германістів у Фейсбуці

IMG_7100.jpg

Дорогі колеги,

члени Асоціації українських германістів глибоко сумують з приводу передчасної смерті Надії Пилипівни Басай. Висловлюємо щире співчуття родині, друзям і колегам. Схиляємо голови перед відходом у вічність багатогранного науковця, учителя й наставника. Пам’ятатимемо її внесок у розвиток української германістики, шануватимемо її наукові здобутки.

Басай Надія Пилипівна, науковий співробітник відділу навчання іноземних мов Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України.

Закінчила Лейпцизький університет імені Карла Маркса (Німеччина) за спеціальністю «Романо-германські мови і література (німецька мова)» у 1980 році.

У колі наукових інтересів – дослідження проблеми «Дидактичні та методичні засади компетентнісно орієнтованого навчання іноземних мов у початковій школі».

Мала досвід роботи у журі Всеукраїнської учнівської олімпіади з іноземних мов (німецька мова) у 2005 – 2011 роках; всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2006».

Брала активну участь у всеукраїнських і регіональних науково-практичних конференціях і семінарах; на курсах підвищення кваліфікації в ОІППО знайомила вчителів німецької мови зі своїми авторськими доробками.

Надія Пилипівна є автором і співавтором понад 100 наукових праць: навчальних програм, навчально-методичних посібників, статей, підручників і посібників з німецької мови. Серед них – нова серія навчально-методичних комплексів «Паралелі» з німецької як другої іноземної мови для учнів 5-9 класів закладів загальної середньої освіти.

Нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти», відзначена грамотами Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Інституту педагогіки НАПН України.

Життєве кредо: «Насолоджуйся дрібницями, саме вони роблять життя чудовим».

Надія Пилипівна радо подорожувала Україною та Європою, любила читати, відвідувати музеї, виставки.

Останні новини

Сумуємо з приводу передчасної смерті

П'ятниця, 28 грудня 2018

Дорогі колеги,

члени Асоціації українських германістів глибоко сумують з приводу передчасної смерті Надії Пилипівни Басай. Висловлюємо щире співчуття родині, друзям і колегам. Схиляємо голови перед відходом у вічність багатогранного науковця, учителя й наставника. Пам’ятатимемо її внесок у розвиток української германістики, шануватимемо її наукові здобутки.

Перша міжнародна конференція “Переклад і мова: компаративні студії”

Вівторок, 18 грудня 2018

Шановні колеги!

Київський національний університет імені Тараса Шевченка запрошує Вас до участі у Першій міжнародній конференції “Переклад і мова: компаративні студії”, яка відбудеться 27-28 березня 2019 року в Інституті філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, м. Київ (бульв. Тараса Шевченка 14). Конференція стане платформою для обміну й обговорення останніх тенденцій, результатів досліджень і нових досягнень у галузі перекладознавства, лінгвістики і дотичних дисциплін на матеріалі різних мов світу між науковцями і перекладачами-практиками.

АУГ провела семінар для вчителів німецької мови

Середа, 12 грудня 2018

11-12 грудня 2018 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувається семінар «Цінності та формування цінностей на уроках німецької мови», спрямований на підвищення кваліфікації вчителів німецької мови зі шкіл сільських регіонів. Організували захід Асоціація українських германістів, Фонд Ганса Зайделя і кафедра міжкультурної комунікації та перекладу факультету іноземних мов Львівського університету.