Асоціація українських германістів
Teл./факс: (032) 239 46 80
79000. Львів, вул. Університетська, 1, ауд. 417.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сторінка Асоціації українських германістів у Фейсбуці

IMG_7395.jpg

Любі друзі футболу!

Після чотирьох успішно проведених ігор на Чемпіонаті Європи з футболу німецька національна збірна суттєво просунулася в напрямку фіналу. Уболівайте разом з нами 28 червня 2012 року за нашу збірну на півфінальному матчі Німеччина-Італія. Гру транслюватимуть у прямому ефірі у внутрішньому дворику Посольства на великому полотняному екрані. Вхід починається о 21 год.

У додатку надсилаємо Вам запрошення. Просимо Вашого розуміння того, що кількість учасників обмежена – 250 осіб. Реєстрація, як і раніше, відбувається за принципом „Першим прийшов, першим отримав”. Тож не баріться з реєстрацією за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 17 год. 27 червня 2012 року і не забудьте взяти з собою Ваше посвідчення особи 28 червня.
Місце зустрічі незмінне – внутрішній дворик за Посольством Німеччини,

вул. Богдана Хмельницького, 25.


З повагою

Ваш відділ культури

Останні новини

VІІ Міжнародна науково-практична конференція "Інновації в освіті: сучасні підходи до професійного розвитку вчителів іноземних мов"

Середа, 05 червня 2019

Дорогі друзі,

Асоціація українських германістів вітає факультет іноземних мов Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя з прийдешнім сімдесятиліттям, а кафедру німецької мови - з 35-річним ювілеєм!

XXVI Міжнародна наукова конференція АУГ "Сучасна германістика в пошуку нової ідентичності: міждисциплінарної, міжкультурної, міжнаціональної"

Понеділок, 11 березня 2019

Дорогі колеги та друзі АУГ,

Асоціація українських германістів, факультет іноземних мов, кафедра німецької філології запрошують Вас до участі у XXVI Міжнародній науковій конференції АУГ на тему "Сучасна германістика в пошуку нової ідентичності: міждисциплінарної, міжкультурної, міжнаціональної", яка відбудеться 27-28 вересня 2019 року в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника.

Конкурс художнього перекладу

П'ятниця, 01 березня 2019

Оргкомітет ХІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Мови і світ: дослідження та викладання», яка відбудеться 21 – 22 березня 2019 року на факультеті іноземних мов Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (ЦДПУ), знову запрошує взяти участь в черговому КОНКУРСІ ХУДОЖНЬОГО ПЕРЕКЛАДУ.