Асоціація українських германістів
Teл./факс: (032) 239 46 80
79000. Львів, вул. Університетська, 1, ауд. 417.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сторінка Асоціації українських германістів у Фейсбуці

2015-10-08-conference-21.jpg

Любі друзі футболу!

Після чотирьох успішно проведених ігор на Чемпіонаті Європи з футболу німецька національна збірна суттєво просунулася в напрямку фіналу. Уболівайте разом з нами 28 червня 2012 року за нашу збірну на півфінальному матчі Німеччина-Італія. Гру транслюватимуть у прямому ефірі у внутрішньому дворику Посольства на великому полотняному екрані. Вхід починається о 21 год.

У додатку надсилаємо Вам запрошення. Просимо Вашого розуміння того, що кількість учасників обмежена – 250 осіб. Реєстрація, як і раніше, відбувається за принципом „Першим прийшов, першим отримав”. Тож не баріться з реєстрацією за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 17 год. 27 червня 2012 року і не забудьте взяти з собою Ваше посвідчення особи 28 червня.
Місце зустрічі незмінне – внутрішній дворик за Посольством Німеччини,

вул. Богдана Хмельницького, 25.


З повагою

Ваш відділ культури

Останні новини

„Learnopolis” – цифрові інновації і трансформації в освіті

Понеділок, 20 січня 2020


Яким має бути навчальний процес у ХХІ столітті? Як за допомогою цифрових інструментів зробити його цікавішим, різноманітнішим і динамічнішим? Якими цифровими навичками має володіти випускник сучасного ВНЗ, щоб бути конкурентоздатним на сучасному ринку праці?

Щасливого 2020 року та Світлого Різдва Христового!

Неділя, 05 січня 2020
Результат пошуку зображень за запитом "веселого різдва"
 
Дорогі Спілчани,
 
вітаю Вас зі Святами! Ніщо не спливає так швидко, як час, кожен рік здається лише одним днем з нашого житття - насиченого, невпинно швидкого й хаотично чітко спланованого невидимим Архітектором.

«Вчимося навчати німецької»: Освітня програма для майбутніх вчителів німецької

Четвер, 17 жовтня 2019

Goethe-Institut Ukraine запрошує відвідати 4 листопада 2019 року у Києві інформаційний захід «Вчимося навчати німецької»: Освітня програма для майбутніх вчителів німецької.