Асоціація українських германістів
Teл./факс: (032) 239 46 80
79000. Львів, вул. Університетська, 1, ауд. 417.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сторінка Асоціації українських германістів у Фейсбуці

2015-10-08-stil-15.jpg


Круглий стіл «Міжнародна мобільність молодих вчених: можливість підтримки в Україні та Німеччині», захід «Дослідницький ландшафт Німеччини»

18.10.2012 Посольством Федеративної Республіки Німеччина в Україні буде проведений круглий стіл «Міжнародна мобільність молодих вчених: можливість підтримки в Україні та Німеччині».

19.10.2012 Німецькою службою академічних обмінів DAAD проводитиметься захід «Дослідницький ландшафт Німеччини».

Співорганізатори заходів: Національний Технічний університет України «Київський політехнічний інститут», ДЕінтернаціональ Україна та Об’єднання колишніх стипендіатів фонду ім.Гумбольда в Україні.

18 жовтня в рамках круглого столу будуть висвітлені такі питання: місце міжнародної мобільності молодих науковців у рамках науково-дослідницької політики Федеративної Республіки Німеччина; політичні, культурні, економічні причини введення стипендіальних програм для іноземних студентів та молодих науковців; спільні з іншими країнами програми мобільності, що наразі підтримуються; програми повернення науковців та стипендіатів в Німеччині.

Останні новини

«Вчимося навчати німецької»: Освітня програма для майбутніх вчителів німецької

Четвер, 17 жовтня 2019

Goethe-Institut Ukraine запрошує відвідати 4 листопада 2019 року у Києві інформаційний захід «Вчимося навчати німецької»: Освітня програма для майбутніх вчителів німецької.

СЕМІНАР ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ ТА ВЧИТЕЛІВ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ

Четвер, 10 жовтня 2019

Асоціація українських германістів організовує семінар з підвищення кваліфікації для викладачів та вчителів німецької мови на тему "POLITIK, GESELLSCHAFT UND KULTUR – DIDAKTISIEREN", який відбуватиметься 13-15 листопада 2019 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка (факультет іноземних мов). 

ХІV Міжнародна науково-практична конференція «Мови і світ: дослідження та викладання»

Середа, 04 вересня 2019

Вельмишановні пані і панове, дорогі колегині і колеги,

сердечно вітаю Вас з початком нового навчального року 2019/20 та зичу Вам міцного здоров’я, удачі, щастя і наснаги на педагогічній ниві! Нехай новий навчальний рік принесе Вам радість і задоволення від Вашої наполегливої праці! Радий співпраці з Вами, тож шануймося, бо ми того варті!