Асоціація українських германістів
Teл./факс: (032) 239 46 80
79000. Львів, вул. Університетська, 1, ауд. 417.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сторінка Асоціації українських германістів у Фейсбуці

IMG_7339.jpg


Круглий стіл «Міжнародна мобільність молодих вчених: можливість підтримки в Україні та Німеччині», захід «Дослідницький ландшафт Німеччини»

18.10.2012 Посольством Федеративної Республіки Німеччина в Україні буде проведений круглий стіл «Міжнародна мобільність молодих вчених: можливість підтримки в Україні та Німеччині».

19.10.2012 Німецькою службою академічних обмінів DAAD проводитиметься захід «Дослідницький ландшафт Німеччини».

Співорганізатори заходів: Національний Технічний університет України «Київський політехнічний інститут», ДЕінтернаціональ Україна та Об’єднання колишніх стипендіатів фонду ім.Гумбольда в Україні.

18 жовтня в рамках круглого столу будуть висвітлені такі питання: місце міжнародної мобільності молодих науковців у рамках науково-дослідницької політики Федеративної Республіки Німеччина; політичні, культурні, економічні причини введення стипендіальних програм для іноземних студентів та молодих науковців; спільні з іншими країнами програми мобільності, що наразі підтримуються; програми повернення науковців та стипендіатів в Німеччині.

Останні новини

Онлайн-семінар "Урок перекладу як урок демократії"

Понеділок, 27 квітня 2020

З 7 по 30 квітня у рамках онлайн-семінару "Урок перекладу як урок демократії", організованого Асоціацією українських германістів за підтримки Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні, було проведено 7 вебінарів. Семінар мав на меті дати учасникам усвідомлення того, що основні цінності демократичного суспільства можна та слід вирішувати на уроках DaF.

Європейська школа Східного партнерства 2020

Вівторок, 24 березня 2020

Встигніть подати заявку на стипендію Європейської школи Східного партнерства!

Нудьгуєте вдома на карантині? Якщо вам 16-17 років, ви навчаєтесь у школі та прагнете поглибити свої знання про Європу та ЄС - не гайте часу і подавайте заявку на стипендію Європейської школи Східного партнерства.

XXVII Міжнародна наукова конференція АУГ "Германістика в транскультурному вимірі: теорія та практика"

Субота, 14 березня 2020

Шановні колеги,

Асоціація українських германістів, факультет іноземних мов, кафедра міжкультурної комунікації та перекладу разом з кафедрою німецької філології Львівського національного університу імені Івана Франка щиро запрошують Вас взяти участь у XXVІІ конференції АУГ "Германістика в транскультурному вимірі: теорія та практика", яка відбудеться 25-26 вересня 2020 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка.