Асоціація українських германістів
Teл./факс: (032) 239 46 80
79000. Львів, вул. Університетська, 1, ауд. 417.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сторінка Асоціації українських германістів у Фейсбуці

2015-10-08-conference-06.jpg

Попередньо рекомендовані Національні пріоритети на 6-й конкурс програми Темпус IV

Повідомляємо попередньо рекомендовані Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України національні пріоритети, що були подані на розгляд Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури для 6-го конкурсу:

Звертаємо увагу, що Національні пріоритети на 6-й конкурс проектів програми ЄС Темпус IV будуть остаточно визначені в конкурсній документації.

Для спільних проектів:

І. Реформування навчальних планів і програм.

• Модернізація начальних планів включаючи трициклову структуру, відповідно до Європейської кредитної трансферно-накопичувальної системи (ECTS) та визнання дипломів.

Дисципліни: Підготовка викладачів та педагогічні науки, соціальні та поведінкові науки, природничі науки, соціальні науки, інженерія, матеріалознавство/ Teacher training and Education Science, Life science, Social and Behaviourial Sciences, Engineering and Engineering Trades, Materials science.

Останні новини

Онлайн-семінар "Урок перекладу як урок демократії"

Понеділок, 27 квітня 2020

З 7 по 30 квітня у рамках онлайн-семінару "Урок перекладу як урок демократії", організованого Асоціацією українських германістів за підтримки Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні, було проведено 7 вебінарів. Семінар мав на меті дати учасникам усвідомлення того, що основні цінності демократичного суспільства можна та слід вирішувати на уроках DaF.

Європейська школа Східного партнерства 2020

Вівторок, 24 березня 2020

Встигніть подати заявку на стипендію Європейської школи Східного партнерства!

Нудьгуєте вдома на карантині? Якщо вам 16-17 років, ви навчаєтесь у школі та прагнете поглибити свої знання про Європу та ЄС - не гайте часу і подавайте заявку на стипендію Європейської школи Східного партнерства.

XXVII Міжнародна наукова конференція АУГ "Германістика в транскультурному вимірі: теорія та практика"

Субота, 14 березня 2020

Шановні колеги,

Асоціація українських германістів, факультет іноземних мов, кафедра міжкультурної комунікації та перекладу разом з кафедрою німецької філології Львівського національного університу імені Івана Франка щиро запрошують Вас взяти участь у XXVІІ конференції АУГ "Германістика в транскультурному вимірі: теорія та практика", яка відбудеться 25-26 вересня 2020 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка.