Асоціація українських германістів
Teл./факс: (032) 239 46 80
79000. Львів, вул. Університетська, 1, ауд. 417.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сторінка Асоціації українських германістів у Фейсбуці

dsc_0232.jpg

Попередньо рекомендовані Національні пріоритети на 6-й конкурс програми Темпус IV

Повідомляємо попередньо рекомендовані Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України національні пріоритети, що були подані на розгляд Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури для 6-го конкурсу:

Звертаємо увагу, що Національні пріоритети на 6-й конкурс проектів програми ЄС Темпус IV будуть остаточно визначені в конкурсній документації.

Для спільних проектів:

І. Реформування навчальних планів і програм.

• Модернізація начальних планів включаючи трициклову структуру, відповідно до Європейської кредитної трансферно-накопичувальної системи (ECTS) та визнання дипломів.

Дисципліни: Підготовка викладачів та педагогічні науки, соціальні та поведінкові науки, природничі науки, соціальні науки, інженерія, матеріалознавство/ Teacher training and Education Science, Life science, Social and Behaviourial Sciences, Engineering and Engineering Trades, Materials science.

Останні новини

«Вчимося навчати німецької»: Освітня програма для майбутніх вчителів німецької

Четвер, 17 жовтня 2019

Goethe-Institut Ukraine запрошує відвідати 4 листопада 2019 року у Києві інформаційний захід «Вчимося навчати німецької»: Освітня програма для майбутніх вчителів німецької.

СЕМІНАР ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ ТА ВЧИТЕЛІВ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ

Четвер, 10 жовтня 2019

Асоціація українських германістів організовує семінар з підвищення кваліфікації для викладачів та вчителів німецької мови на тему "POLITIK, GESELLSCHAFT UND KULTUR – DIDAKTISIEREN", який відбуватиметься 13-15 листопада 2019 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка (факультет іноземних мов). 

ХІV Міжнародна науково-практична конференція «Мови і світ: дослідження та викладання»

Середа, 04 вересня 2019

Вельмишановні пані і панове, дорогі колегині і колеги,

сердечно вітаю Вас з початком нового навчального року 2019/20 та зичу Вам міцного здоров’я, удачі, щастя і наснаги на педагогічній ниві! Нехай новий навчальний рік принесе Вам радість і задоволення від Вашої наполегливої праці! Радий співпраці з Вами, тож шануймося, бо ми того варті!