Асоціація 
українських германістів

Міністерство освіти і науки повідомляє про оприлюднення 17 липня 2013 року на офіційному веб-сайті (рубрика «Громадське обговорення») проекту Положення про кваліфікації (ступені) вищої освіти http://mon.gov.ua/ua//pr-viddil/public-discussions/1358761665/

Положення визначає загальні вимоги до змісту, обсягу та рівня вищої освіти відповідно до кваліфікаційних рівнів Національної рамки кваліфікацій та встановлює вимоги до результатів навчання, яких має досягнути особа для здобуття кваліфікацій вищої освіти.

Розробка положення запропонована в рамках роботи щодо перегляду Положення про освітньо-кваліфікаційні рівні (ступеневу освіту), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.01.1998 р. № 65, та вимог до державних стандартів вищої освіти.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту просимо надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Анатолій Гармаш, завідувач сектору міжнародних освітніх проектів департаменту вищої освіти МОН).

За матеріалами Міністерства освіти і науки України

UDGV UDGV UDGV UDGV UDGV UDGV UDGV