Асоціація 
українських германістів

XIII. Австрійсько-українська Літня школа OeAD у Львові 

11 серпня 2013 року у Львові було урочисто відкрито XIII Австрійсько-українську літню школу.

У літній школі взяли участь 34 стипендіати з Австрії та України, які навчаються у Віденському університеті, Віденському технічному університеті, а також в університетах м. Ґрац, Інсбрук, Зальцбург, а також у Київському, Львівському, Ужгородському, Дрогобицькому та Чернівецькому університетах.

 

Школу започатковало Міністерство освіти та науки України ще 2000 року, і відтоді її організацією займається Інститут славістики Віденського університету у співпраці з Львівським національним університетом імені Івана Франка та Представництвом OeAD у Львові.

На початку діяльності Літньої школи, з метою поглибленого культурного та мовного обміну між її учасниками, були створені австрійсько-українські тандеми. Партнери допомагали один одному вивчати іноземну мову та працювати над спільними завданнями.

У першій половині дня студенти Школи інтенсивно вивчали українську та німецьку мови у невеликих групах, а після обіду для них було складену програму заходів для ознайомлення з культурою та історією України, а також з актуальним політичним та економічним становищем. Під час багатьох екскурсій, наприклад, єврейським Львовом чи в Шевченківському гаї, учасники випробовували свої вміння перекладати.

Закриття Школи відсвяткували триденною екскурсією на Волинь.

Контакти:

Маґ. Андреас Веннінґер

Представництво OeAD у Львові

Національний університет імена Івана Франка

Львів

вул. Університетська 1, к. 240,

79000 Львів, Україна

тел., факс: 0 32 261 59 76

www.oead.at

 

UDGV UDGV UDGV UDGV UDGV UDGV UDGV