Асоціація 
українських германістів

 Шановні пані та панове, любі друзі, 

щиро запрошуємо Вас на заходи Goethe-Institut в Україні: 

 XX Міжнародний книжковий форум видавців у Львові

Запрошуємо відвідати заходи, які Goethe-Institut проводить в рамках 20-го міжнародного Форуму видавців у Львові. З читаннями, відео-презентаціями виступлять Мар‘яна Гапоненко, Ґергард Фалькнер, Сергій Жадан, Юрко Прохасько та Константін Ліб. У Державному природознавчому Музеї НАНУ Ви зможете познайомитись з екологічними роботами Клауса Штека, які митець створював упродовж 40 років. Актуальні питання і шляхи розвитку перекладу в Україні ляжуть в основу двох експертних дискусій.

Детальніше...

«Доторкнись до математики!»

Ідея створення першого у світі інтерактивного музею математики вперше виникла у проф. Альбрехта Бойтельшпахера з університетських семінарів про геометричні моделі в 1993 р. Заснували музей лише в 2002 р., але він надзвичайно швидко перетворився на широковідомий заклад популяризації однієї з найдавніших наук. У рамках ініціативи «Школи: партнери майбутнього» Goethe-Institut в Україні разом з музеєм «Mathematikum», Гіссен, представляє виставку «Доторкнись до математики!».

Детальніше...

Літературні читання з Мар‘яною Гапоненко

З 12 по 17 вересня, на запрошення Goethe-Institut в Україні та за підтримки Німецької академічної служби обмінів, Мар‘яна Гапоненко, німецькомовна письменниця українського походження та цьогорічна лауреатка літературної премії ім. Адальберта фон Шаміссо, подорожуватиме Україною й читатиме зі свого роману «Хто така Марта?»

Детальніше...

Нова драматургія

У вересні Ви побачите в Києві, Львові, Херсоні та Харкові шість театральних вистав, а саме «Корабель не прийде», «О восьмій вечора на ковчезі», «Під тиском 1-3», «Золотий дракон», «Шалена кров», «Зірки» , «комА».

Детальніше...

Тижні Німеччини в Україні 2013

Тижні Німеччини в Україні 2013 розпочнуться у Києві 15 вересня концертом Філармонічного струнного квартету Берліна.

Детальніше...

UDGV UDGV UDGV UDGV UDGV UDGV UDGV