Асоціація українських германістів
Teл./факс: (032) 239 46 80
79000. Львів, вул. Університетська, 1, ауд. 417.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сторінка Асоціації українських германістів у Фейсбуці

IMG_7177.jpg
Відділ культури Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні звертає Вашу увагу на спільну радіо-передачу з Радио Аристократы, „Punkt.de“.
Ми розглядаємо цю передачу як чудову платформу і хочемо за допомогою промо-акцій (презентація хайлайтів передачі, сіті-лайти, плакати, реклама на Facebook, хештег #‎PUNKTDE в соціальних мережах, анонси заходів наших партнерів в Україні) створити мережу зацікавлених у Німеччині слухачів довкола передачі, яка до того ж може стати прекрасним додатковим джерелом знань про країну.
 
Ми виходимо з того, що співпраця з Радио Аристократы триватиме щонайменше до кінця цього року, і розраховуємо на високий результат.
 
Ми хотіли б попросити Вас розповсюдити інформацію про передачу серед всіх, кому цікава Німеччина, перш за все, серед студентів та школярів, але також серед всіх, кому може стати цікава ця передача. Також важливим для нас є Ваша підтримка через поширення анонсів передачі, які ми робимо щосереди та щочетверга на офіційній сторінці Посольства у Facebook.
 
У випадку, якщо з Вашого боку є цікаві для аудиторії ідеї щодо гостей для інтерв’ю або заходів, пов’язаних з Німеччиною, ми б із радістю передали пропозиції радіо-станції. Насамперед цікавими були б теми наука, економіки та культура у широкому розумінні, але також інші цікаві теми.
 
Нижче Ви знайдете детальну інформацію про передачу українською та німецькою мовами, яку ми просимо передати всім зацікавленим:
 
З лютого 2016 року на хвилях Радио Аристократы (http://aristocrats.fm/) щочетверга о 14:00 виходить 60-хвилинний проект у співпраці з Посольством ФРН у Києві — "Punkt.de" (українською мовою). У радіопередачі висвітлюються актуальні події у німецькій культурі, мистецтві, музиці, техніці та науці. Також ми запрошуємо цікавих гостей та анонсуємо заходи Посольства в Україні та наших партнерів.
 
ДЛЯ УСІХ, ХТО НЕ ЗМОЖЕ СЛУХАТИ ПРЯМИЙ ЕФІР РАДИО АРИСТОКРАТЫ, ПРОПОНУЄМО ПОДКАСТ ПЕРЕДАЧІ:
http://aristocrats.fm/shows/punkt-de/
 
Кожного четверга у першій половині дня ми анонсуємо головні теми свіжої передачі на офіційній сторінці Посольства Федеративної Республіки Німеччина у Facebook: https://www.facebook.com/deutschebotschaftkiew
 
У перших восьми випусках ми розповідали про такі теми:
 
 - проект Performing Arts, що дозволяє зазирнути за лаштунки Берлінської філармонії;
 
 - головні імена Berlin Fashion Week;
 
 - Музей забороненого мистецтва;
 
 - премія в рамках програми ім. Ґотфріда Вільгельма Лейбніца Німецького науково-дослідного співтовариства (DFG – Deutsche Forschungsgemeinschaft), яку отримала науковець-киянка за походженням;
 
 - карнавал у Кьольні;
 
 - книга Каті Петровської «Мабуть Естер»;
 
 - Берлінале 2016;
 
 - свідома відмова працівників авіаперевізника Air Berlin від підвищення зарплат задля порятунку компанії;
 
 - авіакомпанія Lufthansa отримала перші в світі літаки Airbus A320neo;
 
 - переїзд Берлінського етапу Формули-Е з території колишнього аеропорту Темпельгоф через біженців;
 
 - продажі Майн Кампф різко збільшилися останнім часом;
 
 - випуск нового седана E-Class від Mercedes-Benz;
 
 - Євробачення 2016;
 
 - міжнародні майстер-класи нової музики _COURSE _у Львові;
 
 - легендарна виставка технологій Себіт;
 
 - революційне злиття Лондонської та Франкфуртській бірж;
 
 - концерн Фольксваген та порушення екологічних норм;
 
 - виграш у лотереї Eurojackpot у більш як €76 млн.
 
СЛУХАЙТЕ, РОЗПОВІДАЙТЕ ДРУЗЯМ ТА ДІЛІТЬСЯ ВРАЖЕННЯМИ А ТАКОЖ РАДЬТЕ МУЗИКУ, ВІДЕО ТА НОВИНИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ З ХЕШТЕГОМ #‎PUNKTDE!!

Останні новини

Онлайн-семінар "Урок перекладу як урок демократії"

Понеділок, 27 квітня 2020

З 7 по 30 квітня у рамках онлайн-семінару "Урок перекладу як урок демократії", організованого Асоціацією українських германістів за підтримки Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні, було проведено 7 вебінарів. Семінар мав на меті дати учасникам усвідомлення того, що основні цінності демократичного суспільства можна та слід вирішувати на уроках DaF.

Європейська школа Східного партнерства 2020

Вівторок, 24 березня 2020

Встигніть подати заявку на стипендію Європейської школи Східного партнерства!

Нудьгуєте вдома на карантині? Якщо вам 16-17 років, ви навчаєтесь у школі та прагнете поглибити свої знання про Європу та ЄС - не гайте часу і подавайте заявку на стипендію Європейської школи Східного партнерства.

XXVII Міжнародна наукова конференція АУГ "Германістика в транскультурному вимірі: теорія та практика"

Субота, 14 березня 2020

Шановні колеги,

Асоціація українських германістів, факультет іноземних мов, кафедра міжкультурної комунікації та перекладу разом з кафедрою німецької філології Львівського національного університу імені Івана Франка щиро запрошують Вас взяти участь у XXVІІ конференції АУГ "Германістика в транскультурному вимірі: теорія та практика", яка відбудеться 25-26 вересня 2020 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка.