Асоціація українських германістів
Teл./факс: (032) 239 46 80
79000. Львів, вул. Університетська, 1, ауд. 417.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сторінка Асоціації українських германістів у Фейсбуці

IMG_7100.jpg

6-7 грудня 2016 року на базі факультету іноземних мов ЛНУ ім. І. Франка Асоціація українських германістів провела серію семінарів для викладачів німецької мови в українських ВНЗ на тему: "Ivan Franko: Leben, Werk, Rezeption, Übersetzung" und einiges mehr...

Протягом двох днів 16 учасників з 10 областей України мали змогу відвідати семінари з перекладознавства та літературознавства, а також майстер-класи з перекладу, провідною тематикою яких був німецькомовний доробок Івана Франка.

Семінар відкрили вітальними словами декан факультету іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка доц. В. Сулим, завідувач кафедри міжкультурної комунікації та перекладу та президент Асоціації українских германістів проф. А. Паславська, аташе з питань освіти і науки Посольства Австрії в Україні та керівник австрійської служби академічних обмінів у Львові маг. А. Веннінгер, а також ДААД-лектор др. М. Бек.

Першого дня слухачам семінарів були запропоновані літературознавчі курси на основі двох німецькомовних творів Франка: "Свинська конституція" та "Хома з серцем і Хома без серця". У другій половині дня учасники семінару відвідали лекцію проф. А. Паславської про життя і німецькомовну творчість Івана Франка у кабінеті франкознавства ЛНУ та про його перекладацький доробок.
Опісля учасники семінару мали змогу взяти участь в екскурсії вечірнім Львовом слідами Івана Франка.

Другий день семінарів відкрився лекцією відомого українського перекладача Юрка Прохаська про автопереклади та сучасні переклади німецькомовних творів Франка. Маг. Г. Кайнцбауер запропонувала увазі слухачів лекцію про стиль австрійського письменника В. Гааса. Завершальними були два майстер-класи австрійського перекладача К. Шпіцля з Віденського університету.

 

 

 

Останні новини

«Вчимося навчати німецької»: Освітня програма для майбутніх вчителів німецької

Четвер, 17 жовтня 2019

Goethe-Institut Ukraine запрошує відвідати 4 листопада 2019 року у Києві інформаційний захід «Вчимося навчати німецької»: Освітня програма для майбутніх вчителів німецької.

СЕМІНАР ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ ТА ВЧИТЕЛІВ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ

Четвер, 10 жовтня 2019

Асоціація українських германістів організовує семінар з підвищення кваліфікації для викладачів та вчителів німецької мови на тему "POLITIK, GESELLSCHAFT UND KULTUR – DIDAKTISIEREN", який відбуватиметься 13-15 листопада 2019 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка (факультет іноземних мов). 

ХІV Міжнародна науково-практична конференція «Мови і світ: дослідження та викладання»

Середа, 04 вересня 2019

Вельмишановні пані і панове, дорогі колегині і колеги,

сердечно вітаю Вас з початком нового навчального року 2019/20 та зичу Вам міцного здоров’я, удачі, щастя і наснаги на педагогічній ниві! Нехай новий навчальний рік принесе Вам радість і задоволення від Вашої наполегливої праці! Радий співпраці з Вами, тож шануймося, бо ми того варті!