Асоціація 
українських германістів

Пропонований календар завершив проект, ініційований Асоціацією українських германістів з нагоди проведення українсько-німецького року мов 2017/18 в Україні. За допомогою цього проекту ми хочемо надати нових імпульсів розвиткові німецької мови в Україні, зацікавити насамперед молодих людей глибинами культури німецькомовних країн, донести через візуалізовані ситуації щоденного життя спосіб мислення наших німецькомовних європейських сусідів.

Календар містить роботи переможців конкурсу. Надзвичайно креативні й оптимістичні малюнки, які показують, наскільки відкрита українська молодь до сприйняття позитивного досвіду, як чітко вона фіксує відмінності між власною і чужою культурою, і як радо вона навчається нового. Також календар закликає молодь познайомитись зі звичаями німецькомовних країн, навчитися німецької мови або “відсвіжити” її знання.
Учасники конкурсу представляють майже всі області України (Дніпропетровську, Донецьку,Запорізьку, Київську, Львівську, Полтавську, Сумську, Тернопільську, Харківську, Херсонську, Черкаську). Усі надіслані матеріали, які не увійшли до календаря, розміщено на сайті Асоціації українських германістів.

Скачати цей файл (Kalender.pdf)Kalender.pdf 10810 Кб
UDGV UDGV UDGV UDGV UDGV UDGV UDGV