Шановні колеги,
звертаюсь до Вас із великим проханням. Для доповіді про обмін студентами у рамках міжнародних, міжуніверситетських програм, стипендійних програм різних фондів я збираю інформацію про переваги і недоліки таких програм із метою покращення їхньої ефективності.
Чи могли б Ви поширити цю електронну анкету серед учасників таких програм у Вашому університеті? Можливо, Ви теж колись брали участь у подібних наукових обмінах і теж зможуте відповісти на декілька запитань. Для відповідей Вам знадобиться лише 10 хв. Сподіваюсь, що наші спільні пропозиції щодо вдосконалення організації надання стипендій у майбутньому допоможуть вдосконалити їх.
Анкету можна заповнити за цією адресою:
Сподіваюсь на Вашу допомогу і заздалегідь дякую за підтримку!
З повагою,
Президент Асоціації українських германістів
Алла Паславська
