Дорогі колеги,
АУГ запрошує Вас взяти участь у семінарі для вчителів німецької мови сільських шкіл, який відбудеться 11-12 грудня 2018 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка (факультет іноземних мов).
Семінар присвячено питанням дидактики та методики викладання німецької мови як іноземної.
Просимо зголошуватись до 30 листопада 2018 року, заповнивши реєстраційну форму: https://goo.gl/forms/uATlKHgFaFswoOZs1
Мінімальний мовний рівень: В1
Кількість місць обмежена.
