Асоціація українських германістів
Teл./факс: (032) 239 46 80
79000. Львів, вул. Університетська, 1, ауд. 417.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сторінка Асоціації українських германістів у Фейсбуці

2015-12-16-seminar-04.jpg

Бажаєте дізнатись більше про навчання та проживання в Баварії?

Бюро Вільної держави Баварія в Україні запрошує Вас долучитися до онлайн виставки-ярмарку університетів «Навчання в Німеччині», що відбудеться з 11 по 15 лиспопада 2021 року. Під час виставки Ви матимете змогу поставити питання представникам провідних ВНЗ Баварії.

Навчання в Німеччині перетворилося з мрії на реальність вже для близько 7.000 українців. Понад 1.500 з них навчаються в університетах Баварії.

Програми навчання в наведених нижче ВНЗ безкоштовні і, загалом, німецькомовні. Однакіснують й англомовні програми. На користь навчання в Баварії говорять такі фактори як багатонаціональна спільнота, місцеві традиції, звичаї та свята, а також прекрасна баварська природа. Розширте власний кругозір навчаючись в Баварії!

 
 
 
Участь Баварії в онлайн-ярмарку координує Бюро Баварії в Києві у співпраці з Баварським академічним центром для Центральної, Східної та Південно-Східної Європи –BAYHOST, який також візьме участь в ярмарку і представить свої програми. Завдяки своєму досвіду та міжнародній компетенції BAYHOST підтримує баварські університети та вищі школи у співпраці з науковими установами країн-партнерів та сприяє налагодженню співпраці між такими установами.
 
У ході онлайн виставки «Навчання в Німеччині», що відбудеться 11-15 листопада, будуть представлені наступні баварські університети:
·       Ansbach University of Applied Sciences
·       Augsburg University of Applied Sciences
·       Catholic University of Eichstätt-Ingolstadt
·       Deggendorf Institute of Technology
·       East Bavarian Technical University of Applied Sciences Amberg-Weiden
·       Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg
·       Hof University of Applied Sciences
·       Rosenheim Technical University of Applied Sciences
·       University of Applied Sciences Würzburg-Schweinfurt
·       University of Bayreuth
·       University of Passau
 
Ознайомитись детальніше з учасниками онлайн виставки «Навчання в Німеччині» та зареєструватись на виставку Ви можете за посиланнями https://online.edu-abroad.com.ua/ та Bayhost You are from Ukraine and are interested in... Facebook
 
Реєстрація на подію – обовязковаучасть в заході – безкоштовна!

Останні новини

Онлайн виставка-ярмарок університетів 2021

Четвер, 04 листопада 2021

Бажаєте дізнатись більше про навчання та проживання в Баварії?

Бюро Вільної держави Баварія в Україні запрошує Вас долучитися до онлайн виставки-ярмарку університетів «Навчання в Німеччині», що відбудеться з 11 по 15 лиспопада 2021 року. Під час виставки Ви матимете змогу поставити питання представникам провідних ВНЗ Баварії.

Відеоогляд головних подій XXVIII Міжнародної наукової конференції АУГ "Германістика та виклики часу: інтердисциплінарність, інтернаціоналізація та дигіталізація"

Середа, 29 вересня 2021
Дорогі спілчани,
 
запрошуємо Вас переглянути головні події XXVIII Міжнародної наукової конференції "Германістика та виклики часу: інтердисциплінарність, інтернаціоналізація та дигіталізація" Асоціації українських германістів, яка відбулася 24-25 вересня 2021 р. у Львові, за цим посиланням:

XXVIII Міжнародна наукова конференція АУГ "Германістика та виклики часу: інтердисциплінарність, інтернаціоналізація та дигіталізація": онлайн-трансляція

Понеділок, 20 вересня 2021

Шановні спілчани,

цього року Ви зможете стежити за перебігом XXVIIІ Міжнародної наукової конференції АУГ "Германістика та виклики часу: інтердисциплінарність, інтернаціоналізація та дигіталізація", яка відбуватиметься 24-25 вересня 2021 року, також через онлайн-трансляцію, а також долучитися до конференції в режимі онлайн. Програму конференції та години трансляції Ви можете знайти за цим посиланням: