Асоціація 
українських германістів

Інформація для українських студентів та викладачів, які змушені були залишити Україну через російську агресію.

Навчання проводитиметься офлайн. Для тимчасової реєстрації на один семестр необхідно лише бути прописаним у Бамберзі як біженець (детальніша інформація буде внизу) та мати з собою студентський і паспорт. Із запитаннями прохання звертатися за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Також є програми підтримки викладачів https://www.uni-bamberg.de/.../gefluechteten-forschenden.../ (інформація англійською та німецькою мовами). Контакт:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
Що потрібно знати українцям, які змушені були покинути свої домівки через війну в Україні і шукають прихистку в Бамберзі?
Українці, які прибувають у Бамберг, мають право на отримання дозволу на проживання у Німеччині на два роки за параграфом 24, тобто отримують практично одразу страхівку, соціальний пакет (приблизно 370 євро в місяць на одну дорослу особу + покриваються витрати на житло. Увага! Житло, як правило, потрібно шукати самому) та дозвіл на роботу, навчання.
 
Подальша інформація німецькою та українською мовою: https://bamigra.de/ukraine-hilfe/
Також відповіді на питання німецькою мовою: https://bamberghilftukraine.de/faq/
Також рекомендуємо інформацію від українського об’єднання у Бамберзі:
UDGV UDGV UDGV UDGV UDGV UDGV UDGV