Асоціація 
українських германістів
Асоціація українських германістів за підтримки Hanns Seidel Stiftung Ukraine Фонду Ганнса Зайделя в Україні організовують новий набір на БЕЗКОШТОВНІ КУРСИ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ🇩🇪 початкового рівня (А1) для тих українців🇺🇦, які шукають захисту від воєнних дій на території України у Німеччині.
Пройшовши цей курс, Ви зможете вести елементарну комунікацію, вирішувати різноманітні побутові ситуації (закупівля продуктів, похід до лікаря, візити в різні служби тощо). 👩‍⚕️🍓🍊🥔🏦🏨🏥
 
Курс складається з 20 занять (по 120 хв). Заняття відбуватимуться двічі на тиждень у вівторок та у четвер до/після обіду (прохання обирати зручний час в процесі реєстрації).
 
Курси проводитимуть досвідчені викладачі з Львівського національного університету імені Івана Франка.
🗓Початок курсу – 14 червня 2022 року.
 
⬇️Реєстрація за посиланням:
Вік: від 18 років
 
‼️Зверніть увагу: оскільки кількість місць на курсі обмежена, а кількість тих, хто бажає навчатися – велика, ретельно просимо реєструватися лише тоді, коли Ви впевнені, що зможете відвідувати весь курс.
 
Відбір учасників відбувається за принципом «перші за списком», тому прохання не зволікати з реєстрацією. До кінця дня 13 червня Ви маєте отримати запрошення доєднатися до групи з вивчення мови. Якщо Ви такого запрошення не отримаєте, це означає, що, на жаль, Ви не пройшли у лімітовану кількість (220 осіб). Але не засмучуйтеся. Ми залишимо Вас у списку очікування і запросимо до участі, якщо з’являться додаткові місця.
 
Після реєстрації ми повідомимо Вас про всі деталі курсу, а також надішлемо посилання для доступу до заняття на платформі Zoom.💻📱
UDGV UDGV UDGV UDGV UDGV UDGV UDGV