Асоціація 
українських германістів

Дорогі спілчани!

 
Новий рік – свято майбутнього, надій та побажань. Але наше майбутнє і саме свято живуть, на жаль, у війні.

Що побажаємо ми собі на Новий 2025-й?

Сил, здоров'я, терпіння.

Останнього року цієї війни та

ПЕРЕМОГИ.

Хай нам щастить!

 

З повагою

Надія Серебрякова,

Донецька область

UDGV UDGV UDGV UDGV UDGV UDGV UDGV