
Дорогі спілчани!
Новий рік – свято майбутнього, надій та побажань. Але наше майбутнє і саме свято живуть, на жаль, у війні.
Що побажаємо ми собі на Новий 2025-й?
Сил, здоров'я, терпіння.
Останнього року цієї війни та
ПЕРЕМОГИ.
Хай нам щастить!
З повагою
Надія Серебрякова,
Донецька область
